w

Karafka Globus ze Szklankami

Karafka Globus ze Szklankami

Piękna, szklana karafka o wyglądzie globusa w zestawie z dwoma szklankami

Weź cały świat w swoje własne ręce i wypij go do samego dna. Oczywiście nie dosłownie – karafka globus pozwoli Ci uraczyć się swoim ulubionym trunkiem – bo po co przecież pić wodę z jezior czy oceanów?

Karafka Globus jest pięknie wykonana z ręcznie dmuchanego szkła borosilikatowego i pomieści całą butelkę czegoś mocniejszego. Teraz zaserwujesz drinki w naprawdę ekskluzywnym stylu. Tym bardziej że karafka globus dostępna jest ze szklankami w zestawie.

Jak przystało na globus, karafka jest pokryta mapą świata, a w jej środku znajduje się szklana miniatura okrętu!

Gdy położysz karafkę na załączonym, drewnianym stojaku to zauważysz, że można nią bardzo łatwo kręcić, dzięki czemu przyjrzysz się mapie z każdej strony.

Karafka globus z grawerem ma pojemność aż 850ml i możesz jej używać do whisky, ale również do słabszych alkoholi, np. porto, nalewki czy wino. Dołączony korek bardzo dobrze zabezpiecza karafkę przed dostępem powietrza, dzięki czemu zawartość pozostanie dłużej świeża i pełna aromatów.

Karafka Globus wraz z 2 szklaneczkami jest zapakowana w bardzo eleganckie, prezentowe pudełko. Taki prezent nie może się nie spodobać. Karafka jest tak ładna, że robi wrażenie również, gdy jest pusta, a to naprawdę ewenement.

Podziel się z innymi :)

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Dodane przez zWEB