Co się stało z Shelley Duvall? Fani czekali na wywiad od lat.

Co się stało z Shelley Duvall? Aktorka w pierwszym wywiadzie od lat. Opowiedziała o traumatycznych przeżyciach na planie filmu „Lśnienie”
Fani aktorki widzieli ją po raz ostatni w 2016 roku w wywiadzie u Phillip C. McGrawa. Był to pierwszy raz, gdy od lat pojawiła się w telewizji. Przyznała wtedy, że ma zaburzenia psychiczne, traci kontakt z rzeczywistością i potrzebuje pomocy. Mówiła także, że nie wierzy w śmierć Robina Williamsa. Zgodziła się…

Fani czekali na wywiad od lat.

Fani

Shelley Douvall to aktorka, o której trudno zapomnieć. Znamy ją z takich filmów jak „Lśnienie”, „Trzy kobiety”. „Annie Hall” czy „Popeye”. W 2002 roku zagrała swoją ostatnią rolę w „Manna From Heaven”. Publiczność po latach zobaczyła ją w jednym z odcinków amerykańskiego show „Dr Phill”, którego prowadzący został później oskarżony o „wykorzystanie chorej psychicznie osoby dla własnego zysku”. Teraz Douvall zgodziła się na wywiad dla „The Hollywood Reporter”. Opowiedziała o swoim życiu i traumie, jaką wywołała w niej gra w filmie „Lśnienie” Stanleya Kubricka.

Zobacz również; Top 15 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie 2021

Źródło informacji

Agnieszka Holland wśród wyróżnionych. Oscary 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Napisane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła imię drugiego syna

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła imię drugiego syna

Nowy Volkswagen ID.4 debiutuje na polskim rynku. Jest cennik

Nowy Volkswagen ID.4 debiutuje na polskim rynku.