2 Odnalezione Buldożki Lady Gagi zwrócone na komisariat

Znalazcy psów Lady Gaga obiecała 500 tys. dolarów nagrody. Nie wiadomo, czy kobieta, która oddała psy, otrzyma pieniądze.

Dwa francuskie buldogi należące do Lady Gagi zostały w piątek zwrócone na komisariat. Wiadomo, że podrzuciła je kobieta, która zdaniem policji nie była związana z porwaniem. Wiadomo też, że postrzelony przez bandytów mężczyzna, który wyprowadzał psy, wraca do zdrowia.

Do kradzieży psów Lady Gagi doszło w środę 24 lutego, kiedy to Ryan Fischer wyprowadzał buldogi francuskie należące do piosenkarki. Mężczyzna, spacerując ze zwierzętami po ulicach Los Angeles, został w pewnym momencie czterokrotnie postrzelony z broni półautomatycznej, a sprawcy uprowadzili dwa buldożki francuskie. Trzeci z nich uciekł i po kilkunastu minutach został odnaleziony przez policję.

Rannego Ryana Fischera znaleźli przechodnie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Los Angeles.

Psy odnalezione, są całe i zdrowe

odnalezione

Policja z Los Angeles poinformowała, że w piątek 26 lutego około godz. 18, „niezwiązana ze sprawą” kobieta przyprowadziła psy na komisariat. Od razu zostali wezwani przedstawiciele piosenkarki, którzy potwierdzili, że to rzeczywiście porwane buldogi o imionach Koji i Gustav.

Jonathan Tippett z policji Los Angeles przekazał mediom, że kobieta, która podrzuciła psy, wydaje się być „niezaangażowana i niezwiązana” ze środowym atakiem. Nie wiadomo, w jaki sposób zdobyła psy. Rzecznik policji Mike Lopez, rzecznik policji potwierdził, że zwierzęta „bezpiecznie wróciły do domu”.

„Kobieta znalazła psy i skontaktowała się z personelem Lady Gagi, aby je zwrócić” – czytamy w oświadczeniu policji. „Jej tożsamość i miejsce, w którym znaleziono psy, pozostaną poufne ze względu na trwające śledztwo i dla jej bezpieczeństwa” – dodano.

Zobacz również; Produkty Kendall i Kylie Jenner już w Biedronce

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Dodane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Produkty Kendall i Kylie Jenner już w Biedronce

8 Darmowych szablonów infografiki PSD